ELISMERÉSBEN RÉSZESÜLTEK KIEMELKEDŐ MUNKATÁRSAINK

2024. december 12. csütörtök

Idén először rendezte meg a Vizsgaközpont a díjátadóval egybekötött évzáró ünnepségét. A rendezvényen részt vettek az Építési és Közlekedési Minisztérium, a KTI Magyar Közlekedéstudományi és Logisztikai Intézet képviselői, valamint a Vizsgaközpont vezetői és azok a munkatársak, akik az idei évben elismerésben részesültek.

A rendezvény Dr. Bartal Tamás, helyettes államtitkár beszédével kezdődött, aki megköszönte a Vizsgaközpont dolgozóinak az elkötelezett munkáját és szakmai hozzáértését, kiemelve, hogy a KAV egy elismert és jól működő intézmény. Dr. Kerékgyártó János, helyettes államtitkár beszédében a közlekedési ágazat akadálymentesítésére irányuló közös projektek és a KÖKÉNY rendszer sikeres bevezetése kapcsán köszöntötte a munkatársakat, akik jelentős támogatást nyújtottak ezekben a törekvésekben. Benedek Szabolcs, ügyvezető zárta a beszédek sorát, aki megköszönte minden munkatársának az elmúlt hat év eredményeit és elkötelezettségét, valamint hangsúlyozta, hogy a Vizsgaközpont alapértékeit, mint a professzionalizmus a költséghatékonyság és szervezettség, továbbra is szem előtt tartják. Beszéde végén kiemelte a nemzetközi bizottságokban dolgozó kollégák munkáját és a KÖKÉNY rendszer sikerét, amely azóta több százezer vizsgaeseményt és többmillió képzési eseményt rögzített.

Az ünnepségen a legkiemelkedőbb teljesítményt nyújtó munkatársakat díjazták.

Az Ügyvezetői elismerés, Tölgyfalomb koszorúval ékesített arany oklevélét
Vadkerti Ferenc kapta.

Arany fokozatú elismerésben részesült:
dr. Szilágyi Tibor, Küstel Tibor, Jeges László Péter, Farkas Éva, Csempeszné Jeszenszki Katalin Zsuzsanna, Vincze Attila András és Parkánszki Barnabás.

Ezüst fokozatú elismerésben részesült:
Kiss László Csabáné, Kovács Frigyes, dr. Paulini Ildikó és Habi Éva.

A rendezvény különleges pillanatai közé tartozott a 30 és annál több éve a közlekedési szakmában dolgozó 37 kolléga, valamint a 2024-ben nyugdíjba vonuló 7 munkatárs köszöntése is.

Az évzáró ünnepség remek alkalmat biztosított arra, hogy a munkatársak közösen ünnepeljenek és kifejezzék hálájukat egymásnak a közös munkáért.

Áramszünet miatti zárvatartás - Tatabányán - 2026.07.09.

Címke:

Tisztelt Ügyfeleink! Ezúton tájékoztatjuk Önöket, hogy 2026. július 09-én (csütörtökön) tatabányai kirendeltségünkön (2800 Tatabánya, Táncsics M. út 1/D.) ügyfélszolgálatunk áramszünet...

Általános tájékoztató a 2026. évi vizsgadíjak változásáról

Címke:

A KAV Közlekedési Alkalmassági és Vizsgaközpont Nonprofit Kft. tájékoztatja ügyfeleit, hogy a közúti gépjármű-közlekedési hatóságként eljáró építési és közlekedési miniszter 2026. április...

Megújul az utánképzési feltáráshoz kapcsolódó tudásfelmérő teszt

Címke:

Tájékoztatjuk az utánképzési feltárásra jelentkező ügyfeleinket, hogy 2026. június 18-tól megújult tudásfelmérő tesztet vezetünk be az utánképzési eljárás részeként. A változás célja, hogy...

Bács-Kiskun vármegye Ügyfélszolgálat - Kalocsa - Zárvatartás

Címke:

A Bács-Kiskun vármegyei, kalocsai (6300 Kalocsa, Miskei út 5.) ügyfélszolgálatunk 2026. június 05. és június 09. között szabadság miatt zárva tart. 2026. június 10. napjától a nyitva tartás a...